• Překladatelská agentura
    Spolehlivý partner v oblasti překladů a tlumočení

  • Překlady
    Profesionální překladatelské služby pro nejširší klientelu

  • Tlumočení
    Soudní, simultánní a konsekutivní tlumočení

    Máčkněte pro přehrátí videa

Překlady

Naše specializace jsou překlady v mnoha jazykových kombinacích. Často svým klientům překládáme materiály právní, ekonomické, IT, lékařské a jiné obory.

Tlumočení

Jsme certifikovaní soudní tlumočníci registrovaní u krajského soudu v Praze. Zajišťujeme simultánní, konsekutivní a soudní tlumočení.

Technické zařízení

Provádíme i technické zajištění kongresů, konferencí a seminářů. Nabízíme ozvučení sálu, tlumočnické zařízení, apod. Veškeré technické zařízení dodáme včetně montáže, demontáže, dopravy a obsluhy na místě.

Proč
Kahlen ?

Působíme na trhu od roku 1993. Zkušení pracovníci, výborní překladatelé a tlumočníci poskytují tyto služby v nejvyšší kvalitě.

Naše přednosti: zkušenosti, kvalita, spolehlivost , rychlost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

Naše služby

Nothing is impossible for Kahlen. Highly Flexible, always growing

More

Překlady

Lorem ipsum consectetuer elit sit amet, sit adipiscing amet, coectetuer adipiscing elit sit ame.

More

Překlady firemních materiálů

More

Tlumočení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, nonummy nibh euismod tincidunt.

More

Co tento web umí

Spolehlivé a přesné tlumočení

Simultánní tlumočení

používá se při tlumočení konferencí a seminářů, 2 tlumočníci sedí v tlumočnické kabině a po určitých časových intervalech se střídají. Překlad je přenášen účastníkům konference do sluchátek.

Konsekutivní tlumočení

prezentace, jednání u stolu, projevy, tlumočník překládá po určitých úsecích, následně

Simultánní tlumočení - šušotáž

je možné použít pro omezený počet účastníků (cca 25 – 30), jedná se o tlumočení bez tlumočnické kabiny, tlumočník hovoří na mikrofon a účastníkům jde překlad do sluchátek

Soudní tlumočení

Používá se při jednáních u soudu, notářů, policie, svatebních obřadů, aj. Soudní tlumočníci jsou v ČR registrování u příslušného krajského soudu a mají oprávnění tuto činnost vykonávat.

Exaktní kontextuální překlady

Naše specializace jsou překlady v mnoha jazykových kombinacích Právní, Ekonomické, IT, Lékařské, Farmaceutické, Reklamní, Kulturní, Technické, Soudní certifikované překlady, Korektury textů

Technické zařízení pro kongresy, konference, semináře

Nabízíme bezdrátové tlumočnické zařízení, Ozvučení sálu, Velké i malé kabiny, Tlumočnická sluchátka (přijímače), Stolní mikrofony a mikroporty a audiovizuální techniku

V případě menších akcí, zajistíme šeptákové zařízení (cca 25 osob).

Veškeré technické zařízení dodáme včetně montáže, demontáže, dopravy a obsluhy na místě.

Další pole ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed enim ad minim veniam diam nonummy nibh euismod tincidunt ut enim ad minim veniam laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, exerci tation suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Další pole ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed enim ad minim veniam diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, exerci tation suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat enim ad minim veniam.

Soudní překlady a tlumočení
Nabízíme soudní překladatelské služby.

Customer Reviews

Lorem ipsum dolor sit amet et consectetuer adipiscing elit

Naši šťastní klienti